Dijitalhome

Teknolojinin Güncel Adresi

DARQ: Complete Edition Epic Games Store’da ÜCRETSİZ

Bu hafta Epic Games ücretsiz oyunu DARQ: Complete Edition. Bu bağımsız korku oyunu 4 Kasım Çarşamba gününe kadar ücretsiz olacak. O dönemde alın ve sonsuza kadar saklayın!

OYUN HAKKINDA:

DARQ , rüya gördüğü gerçeğinin farkına varan bir çocuk olan Lloyd’un hikayesini anlatıyor  . Lloyd’un talihsizliğine göre, rüya hızla bir kabusa dönüşür ve tüm uyanma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. Lloyd, bilinçaltının en karanlık köşelerini keşfederken, fizik yasalarını esneterek ve rüya dünyasının akışkan dokusunu manipüle ederek kabustan nasıl kurtulacağını öğrenir.

Yerçekimine meydan okuyan bulmacaların yanı sıra, Lloyd yakındaki düşmanlarda gizliliği kullanmak zorunda kalacak. Karşılaşacağı yaratıklar ondan çok daha güçlü ve hızlı olduğu için açık bir karşılaşmada kazanma şansı yoktur. Bunun yerine, tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli bir planlamaya güvenmek zorundadır.

DARQ: Complete Edition (PC versiyonu) Metacritic’te 70/100 puana sahiptir ve normal fiyatı 33 TL dir. Bu hafta Epic Games Store’dan ücretsiz alın ve sonsuza kadar saklayın! Nasıl yapılacağını görmek için okumaya devam edin:

Oyunu Epic Games mağazasından Ücretsiz oyunlar kısmından yükleye basarak sonsuza kadar sahibi olabilirsiniz.

Bir sonraki Epic Games Store bedavaları için önümüzdeki Perşembe günü bizi takip etmeyi unutmayın!