Dijitalhome

Teknolojinin Güncel Adresi

Epic Games Store, Antstream – Epic Welcome Pack’i ücretsiz veriyor

Antstream Arcade, dünyanın en büyük klasik oyun koleksiyonunu tek bir yerde bulabileceğiniz yerdir. 185,8385 TRY değerindeki oyun mücevherlerini ücretsiz alın.

Antstream - Epik Karşılama Paketi

OYUN HAKKINDA:

Binlerce retro video oyununu anında oynamak için indirin – hepsi ücretsiz! Bir hesap birden fazla cihazda çalışır, böylece Windows, macOS, Linux, Android, Amazon Fire, NVIDIA Shield ve Atari VCS’de alıp oynayabilirsiniz. Asteroids, Space Invaders, Bubble Bobble ve çok daha fazlası gibi gençliğinizden en sevdiğiniz oyunları kolayca tekrar oynayın!

Küresel skor tablolarına meydan okuyun ve en yüksek puanı almak için arkadaşlarınıza karşı yarışın. Sosyal meydan okumalarımızı üstlenin – eski oyuncuların ve yeni oyuncuların retro oyunlara yeni bir bakış açısı getirmesine olanak tanıyan ısırık seansları. Haftalık turnuvalarımızda dünyaya karşı yarışın!

ÜCRETSİZ EPİK HOŞ GELDİNİZ PAKETİ DLC HAKKINDA:

Oyunda kullanmak için ücretsiz olarak 1090 Mücevher (gerçek para değeri 185,8385 TRY ) alın! Bu oyun içi para birimi oyun oynamaya, mücadelelere ve sınırlı süreli turnuvalara harcanabilir! Mücevherler, daha zorlu mücadelelerin kilidini açmak ve arkadaşlara ve diğer oyunculara karşı sıra tabanlı PvP oynamak için de kullanılabilir!

Nasıl yapılacağını görmek için okumaya devam edin:

ANTSTREAM EPIC HOŞ GELDİNİZ PAKETİ ÜCRETSİZ NASIL ELDE EDİLİR:

2 Aralık 2021’den önce Epic Games Store’a gidin veya Epic başlatıcıda oyuna gidin, önce temel oyunu alın, ardından ücretsiz oyun eklentisini sepetinize ekleyin ve ödeme yapın. Bu kadar basit.