Dijitalhome

Teknolojinin Güncel Adresi

Epic Games Store’da Ücretsiz Oyun: Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes Souls benzeri bir aksiyon RPG Oyuncu. Epic Games bugün 18 Aralık’tan itibaren ve yarın 19 Aralık 2021’e kadar sürecek ÜCRETSİZ kopyalarını dağıtıyor.

Epic Games Store'da Ücretsiz Oyunlar: Remnant: From the Ashes

Epic, 16 Aralık’tan yıl sonuna kadar 2021 boyunca  günlük ücretsiz oyun  çekilişini  sürdüreceklerini duyurdu 

EPIC GAMES MAĞAZASINDAKİ BU ÜCRETSİZ OYUN HAKKINDA:Remnant: From the Ashes, canavar yaratıklar tarafından istila edilen kıyamet sonrası bir dünyada geçen üçüncü şahıs bir hayatta kalma aksiyon nişancı oyunudur. İnsanlığın son kalıntılarından biri olarak, ölümcül düşman ve destansı patron ordularıyla yüzleşmek için tek başınıza veya en fazla iki oyuncuyla birlikte yola çıkacak ve bir dayanak oluşturmaya, yeniden inşa etmeye ve ardından kaybedilenleri geri almaya çalışacaksınız.

İNSANLIĞIN ARTTIĞI

Dünya, başka bir boyuttan gelen eski bir kötülük tarafından kaosa sürüklendi. İnsanlık hayatta kalmak için mücadele ediyor, ancak diğer alemlere ve alternatif gerçekliklere portallar açacak teknolojiye sahipler. Kötülüğün nereden geldiğinin gizemini ortaya çıkarmak, hayatta kalmak için kaynakları temizlemek ve insanlığın yeniden inşası için bir dayanak oluşturmak için savaşmak için bu portallardan geçmeleri gerekiyor…

SONSUZ FANTASTİK ÜLKELER BEKLİYOR

Her oynadığınızda değişen, yeni haritalar, düşman karşılaşmaları, görev fırsatları ve dünya içi olaylar yaratan dinamik olarak oluşturulmuş dünyaları keşfedin. Oyunun dört benzersiz dünyasının her biri, her oyunda yeni zorluklar sağlayacak canavarca sakinler ve ortamlarla doludur. Uyum sağlayın ve keşfedin… ya da denerken ölün.

TEMİZLEYİN. YÜKSELT. UZMANLAŞMAK.

Her karşılaşmaya onlarca benzersiz yolla yaklaşmak için kötü bir silah, zırh ve modifikasyon cephaneliği oluşturmak için kullanabileceğiniz deneyim, değerli ganimet ve yükseltme malzemeleri kazanmak için düşmanca ortamlarda çivi gibi sert düşmanların ve destansı patronların üstesinden gelin.

SAYILARDAKİ GÜÇ

Kök’e bir son vermek için diğer dünyaları istila etmek tehlikelidir ve hayatta kalma garanti olmaktan çok uzaktır. Hayatta kalma şansınızı artırmak için en fazla iki oyuncuyla takım kurun. Oyunun en zorlu zorluklarını aşmak ve en büyük ödüllerinin kilidini açmak için ekip çalışması gereklidir.

Remnant: From the Ashes MetaCritic’te %77 puana sahiptir, genellikle 124 tl’dir ancak Epic Games Store’da yalnızca bir günlüğüne ücretsiz olarak sunulacaktır.

TLDR; SADECE BU OYUNU ÜCRETSİZ NASIL ALACAĞIMI SÖYLE:

Sadece  Epic Games Store’a gidin veya 19 Aralık 2021’den önce başlatıcısında oyuna gidin, oyunu sepetinize ekleyin ve ödeme yapın. Bu kadar basit. Bundan sonra, oyun sonsuza kadar sizde kalacak ve oynayacak.