Dijitalhome

Teknolojinin Güncel Adresi

Epic Games Store’da Ücretsiz Oyun: The Loop Hero

The Loop Hero önümüzdeki 24 saat boyunca hiç bitmeyen bir roguelike RPG oyunu. Epic Games ücretsiz kopyalarını veriyor. Oyunu bir kez hesabınıza eklediğinizde sonsuza kadar sizde kalır.

Epic Games, Loop Hero'yu 24 saat boyunca ücretsiz veriyor

Epic, 16 Aralık’tan yıl sonuna kadar 2021 boyunca  günlük ücretsiz oyun  çekilişini  sürdüreceklerini duyurdu

OYUN HAKKINDA:

Lich, dünyayı zamansız bir döngüye attı ve sakinlerini hiç bitmeyen bir kaosa sürükledi. Cesur kahraman için her benzersiz keşif döngüsü boyunca düşmanları, binaları ve araziyi yerleştirmek için genişleyen bir mistik kart destesi kullanın. Her kahraman sınıfı için savaşları için güçlü ganimetler toplayın ve donatın ve döngü boyunca her macerayı güçlendirmek için hayatta kalanların kampını genişletin. Sonsuz umutsuzluk döngüsünü paramparça etme arayışınızda yeni sınıfların, yeni kartların ve sinsi koruyucuların kilidini açın.

Sonsuz Macera:  Rastgele oluşturulmuş bir döngü yolu boyunca her sefere çıkmadan önce açılabilir karakter sınıfları ve deste kartlarından birini seçin . Hiçbir sefer, kendisinden öncekilerin aynısı değildir.

Mücadelenizi Planlayın:  Kendi tehlikeli yolunuzu oluşturmak için stratejik olarak bina, arazi ve düşman kartlarını her döngüye yerleştirin. Kampınız için değerli ganimetleri ve kaynakları kurtarırken hayatta kalma şansınızı artırmak için kartlar arasında dengeyi bulun.

Yağmalama ve Yükseltme:  Tehditkar yaratıkları alt edin, anında donatmak için daha güçlü ganimetler toplayın ve yol boyunca yeni avantajların kilidini açın.

Kampınızı Genişletin:  Zor kazanılmış kaynakları kamp alanı yükseltmelerine dönüştürün ve keşif yolu boyunca tamamlanan her döngüde değerli takviyeler kazanın.

Kayıp Dünyayı Kurtarın:  Dünyayı kurtarmak ve Lich’in zaman döngüsünü kırmak için büyük bir destan üzerinde bir dizi kutsal olmayan koruyucu patronun üstesinden gelin!

Loop Hero, Metacritic’te %84’lük bir puana sahiptir, genellikle 30 Tl ancak Epic Games Store’da 21 Aralık 2021, UTC saat 17.00’ye kadar ücretsiz olarak sunulacaktır. 

Bu ücretsiz PC oyununu nasıl edineceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin:

THE LOOP HERO ÜCRETSİZ NASIL EDİLİR:

Sadece  Epic Games Store’a gidin veya 21 Aralık 2021’den önce Epic başlatıcıda oyuna gidin, oyunu sepetinize ekleyin ve ödeme yapın. Bu kadar basit. Bundan sonra, oyun sonsuza kadar sizde kalacak ve oynayacak.