Dijitalhome

Teknolojinin Güncel Adresi

Epic Games Store’da Ücretsiz Oyun: The Second Extinction

The Second Extinction, işbirlikçi bir birinci şahıs nişancı oyunu. Epic Games ücretsiz kopyalarını dağıtıyor. Oyunu bir kez hesabınıza eklediğinizde sonsuza kadar sizde kalır.

Epic Games, Second Extinction'ı 24 saat boyunca ücretsiz veriyor

Epic, 16 Aralık’tan yıl sonuna kadar 2021 boyunca  günlük ücretsiz oyun  çekilişini  sürdüreceklerini duyurdu 

OYUN HAKKINDA:

Second Extinction’da en fazla iki arkadaşınızla mutasyona uğramış dinozor ordularını üstleniyorsunuz. Yalnız oyuncular dikkat: Second Extinction, mangalar düşünülerek tasarlanmıştır. Sadece güçlüler hayatta kalacak.

Hedefi Erken Erişim yapmak için toplum ile İş: de basittir
iyi oyun mümkün. Geri bildiriminizi yüksek sesle ve net olarak duymak istiyoruz ve topluluğumuzun geliştirme sürecinin hayati bir parçası olmasını amaçlıyoruz.

Buna rağmen, ilk günden itibaren dişlerinizi (ve pençelerinizi) alacak çok şey var: Büyük haritamızın birden fazla bölgesinde 6 kahraman, 11 silah (her biri 5 yükseltme kademesi ile) ve 6 görev ve ayrıca bazı özel yan görevler.

The Second Extinction genellikle 40 TL ancak Epic Games Store’da 22 Aralık 2021, UTC saat 17.00’ye kadar ücretsiz olarak sunulacak. 

Bu ücretsiz PC oyununu nasıl edineceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin:

İKİNCİ YAŞAM NASIL ÜCRETSİZ OLARAK ALINIR:

The Second Extinction   Epic Games Mağaza , 22 Aralık 2021 öncesinde veya Epik Başlatıcıda oyuna gezinilebilen sizin sepeti ve çıkış oyun ekleyin. Bu kadar basit. Bundan sonra, oyun sonsuza kadar sizde kalacak