Dijitalhome

Teknolojinin Güncel Adresi

Epic Games Store’da Ücretsiz Oyun: The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter birinci şahıs hikaye odaklı bir gizem oyunu. Epic Games ücretsiz kopyalarını dağıtıyor. Oyunu bir kez hesabınıza eklediğinizde sonsuza kadar sizde kalır.

Epic, 16 Aralık’tan yıl sonuna kadar 2021 boyunca  günlük ücretsiz oyun  çekilişini  sürdüreceklerini duyurdu 

OYUN HAKKINDA:

The Vanishing of Ethan Carter, tamamen keşif ve keşfe odaklanan birinci şahıs, hikaye odaklı bir gizem oyunudur. Herhangi bir savaş veya patlama içermez. Oyunumuz herhangi bir iz bırakırsa, onları göremeyeceğinizi umuyoruz.

Oyunu, Ethan Carter’dan rahatsız edici bir mektup alan okült fikirli bir dedektif olan Paul Prospero olarak oynuyorsunuz. Çocuğun ciddi bir tehlikede olduğunu fark eden Paul, Ethan’ın Red Creek Valley’deki evine gelir ve burada işler düşündüğünden daha da kötü olur. Ethan, acımasız bir cinayetin ardından ortadan kaybolmuştur ve Paul, bu cinayetin araştırmaya değer tek yerel cinayet olmayabileceğini çabucak fark eder.

The Vanishing of Ethan Carter, Metacritic’te 82 puana sahip, genellikle 33 TL’ye mal oluyor, ancak Epic Games Store’da 20 Aralık 2021, UTC saat 17.00’ye kadar ücretsiz olacak. 

Bu ücretsiz PC oyununu nasıl edineceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin:

Ethan CARTER’IN VANISHING’İ ÜCRETSİZ NASIL ALABİLİRSİNİZ:

Sadece sından  Epic Games Mağaza , 20 Aralık 2021 öncesinde veya Epik Başlatıcıda oyuna gezinilebilen sizin sepeti ve çıkış oyun ekleyin. Bu kadar basit. Bundan sonra, oyun sonsuza kadar sizde kalacak ve oynayacak.