Dijitalhome

Teknolojinin Güncel Adresi

Kasım 2021 için Amazon Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar

Prime ile Kasım ayı Ücretsiz Oyunlarında Dragon Age Inquisition, Control Ultimate Edition, Rise of the Tomb Raider, Rogue Heroes, Liberated, Puzzle Agent 2, Demon Hunter 2: New Chapter, BAFL – Brakes Are For Losers  and  Secret Files: Sam Peters bulunuyor .

Kasım 2021 için Amazon Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar

Bu oyunların tümü şu adresi ziyaret edilerek talep edilebilir: games.amazon.com/tp/loot

Amazon Prime Gaming’e sahip herkesin Kasım 2021’de ücretsiz olarak alabileceği ücretsiz oyunların listesi:

  • Dragon Age Inquisition  – Oyuncular, Thedas’ın geleceğini şekillendiren önemli kararlar almakla görevlendirildikleri için kahraman olabilirler. Sürekli savaşlar ve şeytani istilalar ile şampiyonlar, çekişmeler diyarını zafere ya da düşüşe götürmek için bir araya gelmelidir.
  • Control Ultimate Edition  – Remedy Entertainment tarafından geliştirilen, ana oyun ve “ The Foundation”  ve “ Awe ”dahil daha önce piyasaya sürülen genişletmeler,tek bir değerli pakette mevcuttur.
  • Rise of the Tomb Raider  – Şehrin ölümsüzlük vaadini ortaya çıkarmayı amaçlayan paramiliter örgüt Trinity ile savaşırken efsanevi Kitezh şehrini aramak için Lara Croft olarak Sibirya’da bir maceraya atılın.
  • Rogue Heroes  – Modern haydut-lite unsurlarına sahip bu 1-4 oyunculu klasik macera oyununda, prosedürel zindanlarla savaşmak için arkadaşlarınızla takım kurun ve Titanları alt etmek ve bir zamanlar barışçıl olan Tasos ülkesini kurtarmak için sırlarla dolu geniş dünyayı keşfedin.
  • Liberated – Oyuncular yeni bir tür aksiyon macerasına kilitlenirken, yüklenirken ve hazırlanırken devrimi ateşleyin! Karton kapaklı bir çizgi romanın içinde yağmurla ıslanmış şehirde insan haklarına karşı bir siberpunk komplosunu ortaya çıkarın.
  • Puzzle Agent 2  – Ödüllü Puzzle Agent’ın bu devamında , Ajan Nelson Tethers kariyerinin en büyük davasını çözdü. Davanın sonsuza kadar çözülmeden kalacağından endişelenen Tethers, “Puzzle Agent”ın gizemini bir kez ve herkes için çözmek için ürkütücü Scoggins, MN kasabasına geri dönüyor.
  • Demon Hunter 2: New Chapter  – Demon Hunter: Chronicles from Beyond’un devamı olan Dawn, oyuncuları, varlığının özünü sallamakla tehdit eden sırları açığa çıkaran bulmacalar ve mini oyunlarla yüzleşmeye zorluyor.
  • BAFL – Brakes Are For Losers  – Saf bir arcade eğlencesi yaratan oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyun, korkak bir araba seçin ve zorlu sürüş becerileri ve kirli numaralarla rakiplerinizi geride bırakın .
  • Secret Files: Sam Peters  – Afrika’daki gizemli bir krater gölü olan Bosumtwi’de ağaçların arkasında gizlenen gizemli bir yaratık olan Asanbosam hakkındaki gerçeği keşfedin. Gana’daki Ashanti halkının efsanelerinin ardındaki cevapları ararken gazeteci Sam Peters’a katılın.

Amazon  Prime üyeleri, Kasım ayı boyunca daha da harika içerikler bekleyebilir! League of Legends, Legends of Runeterra, VALORANT  ve daha fazlası için yeni oyun içi ganimetler ve içerik düşüşleri alın .

Gaming.amazon.com adresindeki tüm seriyi kontrol ettiğinizden emin olun  .